Pensjonat

Zagroda Kołodzieja

 

W naszym pensjonacie przygotowaliśmy dla Państwa 17 wygodnych pokoi 1-4 osobowych z łazienkami, każdy urządziliśmy w innym stylu.

Wieczorem do snu ukoi Państwa rechot żab, a rano obudzi  świergot ptaków z pobliskiego lasku. Dla tych co wcześnie wstają widok z okna żerujących saren i koziołków pod lasem , wprowadzi w pogodny nastrój na cały dzień...

Na pierwszym i drugim piętrze domu kołodzieja urządziliśmy pensjonat. Do dyspozycji mamy duże, średnie i małe pokoje. Na I piętrze układ funkcjonalny domu pozostał nienaruszony do pokoi doszły tylko komfortowe łazienki. Pod mansardem na II piętrze poddasze pierwotnie nieużytkowe zostało urządzone na nowo.

Duże przestronne holle są miejscem wypoczynku i integracji dla naszych gości. Każdy pokój urzadziliśmy w innym stylu tak, aby odzwierciedlały charakter naszego prawie 200-dwustu letniego domu. Wnętrza pokoi zdobią niepowtarzalne meble i starannie dobrane detale. Wnętrze i komfort naszego pensjonatu sprawia, że odwiedzający nas goście są zadowoleni z dokonanego wyboru.

pokój 1 osobowy: 185 PLN

pokój 2 osobowy: 269 PLN

  pokój 3 osobowy: 349 PLN  

pokój 4 osobowy: 409 PLN

Podane ceny zawierają śniadania.

Koszt śniadania to 30 zł/os.

Śniadania serwujemy od 6.30 do 9.30.

Dla gości wyjeżdżajcych w godzinach wczesnorannych istnieje możliwość 

przygotowania paczek śniadaniowych.

Dzieci do lat 6 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

Hotel dysponuje 17 pokojami 1-2-3 osobowymi

Zwierzęta nie są akceptowane.

Rezerwacja pokoi: 

tel: + 48 75 775 77 70       e-mail: zagroda@kolodzieja.zgorzelec.pl